Пансіонат санаторного типу

Львівська обл., м. Трускавець, пров. Тихий, 8

Про Трускавець

Трускавець


Самобутній і привабливий бальнеологічний курорт України. Він розкинувся в живописній долині передгір'я Східних Карпат на висоті 350м над рівнем моря. Це дивно красиве місто з кристально чистим повітрям розташоване серед пологих лісистих схилів і швидких річок.

Трускавець - чиста екологічна зона. Щедрий різноманітністю природних багатств курорт є однією із старих здравниць Європи. Але, як і у кожного міста, у нього своя, неповторна історія, яка тісно пов'язана з оздоровленням мільйонів людей.

Набута слава


І в 20-30 роках минулого століття Трускавець набуває слави одного з провідних курортів Європи. Своїми лікувальними можливостями він не поступається таким відомим курортам як Віші, Беден - Баден, Карлові Вари. У Трускавці вже у цей час відпочивають посли і президенти іноземних держав.

Сьогоднішній Трускавець


Сьогоднішній Трускавець - це велике курортне місто, де одночасно можуть лікуватися і відпочивати до 15000 чоловік, а за рік сюди приїжджає майже 200 тисяч пацієнтів з України, близького і далекого зарубіжжя. Трускавець сьогодні - це відкриття все нових і нових санаторіїв і пансіонатів, лікарень. Бурхливим темпами реконструюється старі і приводиться до європейських стандартів.

Клімат


Клімат Трускавця помірно - теплий, вологий. Середньорічна температура коливається в межах +6,5 - +8,8°С. Мінімальна добова температура повітря припадає на ранковий час, максимальна - на 14-16 годин дня. Зима в Трускавці, як правило порівняно тепла, температура повітря рідко знижується до -20°С, товщина сніжного покриву не перевищує 0,2-0,4 м.

Весна затяжна, нерідкі наполегливі вітри до 20-30м/с. В цей час відбувається інтенсивне танення снігу в горах, нерідкі паводки на струмках і річках. Влітку температура іноді піднімається до 30-32°С, часто йдуть дощі. Ліси, що оточують курорт, багаті грибами, горіхами, ягодами: суницею, брусницею, ожиною, малиною. Осінь достатньо суха і тепла, переважає безхмарна, ясна погода.